ZoomX

Kurucu
Kurucu

Merhaba değerli ZOOM Hacks üyeleri,
Bildiğiniz gibi YouTube kanalımızda hilelerimizi paylaşıyorduk. Ama illegal yollardan hile videoları çektiğimiz için bazı sorunlar yaşandı. Artık hilelerimizi site üzerinden paylaşacağız. Böylece hem sitemizi büyütüp ailemizi garantilemiş olacağız, hemde YouTube'dan uzaklaşıp rahatlayacağız. Üye olmayan kullanıcılar hemen üye olsunlar. Çünkü hileleri kaçırabilirler.
Diyeceklerim bu kadardı. İyi forumlar...
Zoom Hacks Yönetim Ekibi

Moderatör tarafında düzenlendi:

61SinyoR61

Pasif Üye
Selam Arkadaşlar Böylesi iyi oldu bence çünkü bazı şerefsizler youtubeden hileyi alıp satıyorlardı ve aynı zamanda hileye bence şifre koyulup sadece üye olan kullanıcılar hileyi acabilmeli tabi bu benim düşüncem degerli arkadaşlar.

Jester

Onaylı Üye
Youtube Çogu Videoları Kötü İçerik diye kaldırdılar

FENOMEN4

Aktif Üye
zoomhakc e üye olmayan kımse hileye hakiim olamasın bencede yapılan emeğe saygı göstermek ilham vermek gerekiyor...

Waldlard

Pasif Üye
Bildiğiniz gibi YouTube kanalımızda hilelerimizi paylaşıyorduk. Ama illegal yollardan hile videoları çektiğimiz için bazı sorunlar yaşandı. Artık hilelerimizi site üzerinden paylaşacağız. Böylece hem sitemizi büyütüp ailemizi garantilemiş olacağız, hemde YouTube'dan uzaklaşıp rahatlayacağız. Üye olmayan kullanıcılar hemen üye olsunlar. Çünkü hileleri kaçırabilirler.

Zoom Hacks Yönetim Ekibi
Abi dün ben senden dc den za aldım 20 tl ye ZoomHack#3072 den elimizde şuan tek 40 tl lik za var dedin
tamam dedim yarın gelirmi dedim sen evet
dedin sonra saat 3 te alcam dedin ark danda çıkarmışın vermedin epin i

ZoomX

Kurucu
Kurucu
Abi dün ben senden dc den za aldım 20 tl ye ZoomHack#3072 den elimizde şuan tek 40 tl lik za var dedin
tamam dedim yarın gelirmi dedim sen evet
dedin sonra saat 3 te alcam dedin ark danda çıkarmışın vermedin epin i
Kardeşim o bir dolandırıcıdır ondan almayın o kişinin bizimle hiçbir alakası yoktur o kişiye inanmayın kendisi dolandırıcıdır. Kaç kez dedim ben bunu inanmayın hile satın almayın diye ama dinlemiyorsunuz ki.

FENOMEN4

Aktif Üye
WALDLART KARDES BEN O SENIN PARA VERDİĞİN KİŞİLERLE GÖRÜŞTÜM DİSCOR DAN BURASI İLE HİÇ BİR ALAKASI YOK BENIMLE OLAN 2 MACINA DENK GELDİM HİLESİ CALISIYOR AMA E PİN MUHABETİNİ BİLEMİYORUM 2 SİNEDE PARA İSTİYOR SONUCTA SEN BURAYI TAKİP ET BURASI DÜRÜST YALANLA DOLANLA İŞLERİ YOK KİMSENİN PARAYLADA İŞİ YOK EMİN OL KİMSEDE YAPTIĞI HACK İ BEDAVA PAYLAŞMAZ BURADAN ALIPTA SAGDA SOLDA SATANLAR HARİÇ BEN YAKLASIK 1 AYDIR BURADAYIM ANLADIM Kİ PAYLAŞMAYI SEVEN CIKAR PEŞİNDE OLMAYAN BENDE VARSA SENDE DE OLSUN DİYEN BİR SİTE EN ÖNEMLİSİ DE ZULANIN OTA BOKA PARA İSTEYEREK DURUMU İYİ OLMAYANLARIN KURSAGINDA BIRAKMASINA ENGEL OLUYOR !!!
TEŞEKKÜR EDERİM ZOOMHACKS AİLESİ.................

NAME?

Pasif Üye

Zoom Hacks Yönetim Ekibi
bilgi için saol

Üst Alt